Nasze usługi
>4 h
>1340
>24 mies
Ochrona lakieru

Przepisy ekologiczne nakładają na producentów samochodów obowiązek stosowania lakierów bez dodatku np. ołowiu. Z tego powodu lakiery są bardzo miękkie  i narażone na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Rozwiązaniem jest stosowanie poliuretanowych folii ochronnych o właściwościach samoregeneracji, folie mogą być stosowane dla lakierów matowych i błyszczących. Proponujemy kilka wersji ochrony uzależnionych od warunków użytkowania i wymagań właściciela. Wykorzystujemy oprogramowanie, które pozwoli w sposób idealny wyciąć folie  na zadany kształt, przez co aplikacja jest bezinwazyjna dla lakieru. Tylko nasza folia gwarantuje zadowolenie klienta.

Zalety:
> ochrona przed uszkodzeniami lakieru mechanicznymi i chemicznymi
> niemal niewidoczna folia
> łatwość usunięcia
> nie uszkadza lakieru
> montaż bez użycia ostrych narzędzi

Na czas usługi
auto zastępcze

standard
Pakiet obejmuje: przednia część błotnika, przednia część maski do szerokości 60cm, zderzak, lusterka
Performance
Pakiet obejmuje: zderzak, maska, lusterka
Ultimate
Pakiet obejmuje: błotniki przednie, zderzak, maska, lusterka
Platinum
Pakiet obejmuje: całość
Progi
Reflektory
Krawędzie drzwi
Górna część tylnego zderzaka
Wnęki klamek
>4 godz.
>450 
Przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb w naszej firmie osiągnęło poziom nieosiągalny dla innych aplikatorów. Wykorzystujemy folie o najwyższych parametrach na rynku, co w połączeniu z bezinwazyjną aplikacją i wykorzystaniem profesjonalnego programu do wycinania folii na szyby plasuje nas wśród liderów na rynku. 

Zalety:
> zmniejszenie nagrzewania się auta
> zwiększenie prywatności
> ochrona zdrowia
> zmniejszenie zużycia paliwa
> ekskluzywny wygląd
> ochrona skóry przed niepożądanym promieniowaniem UVA i UVB

dni
>2200 
24  mies
Ochrona szyb czołowych

Uszkodzona szyba czołowa to nie tylko wydatek, ale również zagrożenie  zdrowia i życia. Po wielu próbach znaleźliśmy gotowe rozwiązanie stosowane w lotnictwie i formule Nascar.

W ofercie posiadamy folie EXOSCHIELD GT3 6 x badziej wytrzymała od szkła , folie te są  wykorzystywane w sportach motorowych. więcej informacji

Zalety:
> niewidoczna
> nie powoduje zniekształceń w polu widzenia
> chroni szybę przed drobnymi kamykami
> nie ulega rysowaniu

 od kilku godz. do kilku dni
>250 
12-60 mies
Auto detailing

Usługa auto detailingu to zaawansowany proces kompleksowego mycia, czyszczenia, renowacji, konserwacji i zabezpieczenia wszystkich elementów samochodu.

Na auto detailing składa się wiele etapów, wykorzystujemy szeroką gamę akcesoriów, profesjonalnych maszyn, specjalistycznej chemii i najlepszych kosmetyków, a wszystkie nasze działania poparte są wiedzą i doświadczeniem. Ponadto, detailing to dla nas rownież pasja do samochodów, indywidualne zaangażowanie w każdy projekt, troska o najdrobniejszy detal, intencja by dać tylko to co najlepsze.

Zalety:
> łatwiejsze i szybsze mycie samochodu po wykonanych usługach ze względu na jego zabezpieczenie profesjonalnymi środkami przed trwałym osadzaniem się brudu
> pozwala usunąć ślady dotychczasowej eksploatacji, odświeżyć wnętrze i karoserię samochodu, doprowadzając jego stan wizualny do stanu nowości
> niesamowity blask lakieru i świeżość wewnątrz pojazdu.

Auto detailing podnosi walory
estetyczne auta oraz zwiększa jego wartość
rynkową, co ułatwia jego odsprzedaż.

5-10 dni
>10500 
12-36 mies
Zmiana koloru

Łatwiej zmienić kolor niż samochód.


Powierzając nam tę usługę bądź pewien, że będzie wykonana z należytą jakością. Na życzenie klienta wykonujemy wizualizacje na wybranym aucie. 

Zalety:
> do wyboru  paleta kolorów PWF   , najbardziej nowoczesne  kolory dostępne na rynku
> zmiana tymczasowa
> ochrona lakieru
> szybki czas wykonania
> konkurencyjna cenowo w porównaniu z lakierowaniem

>4 godz.
 ustalana indywidualnie
12 mies
Oklejanie tuningowe

Jest to usługa skierowana do indywidualistów, którym nie wystarcza samochód taki, jak opuszcza salon samochodowy. Dla tych właścicieli proponujemy oklejanie wybranych elementów jak:
> dach
> lusterka
> spoilery
> pasy tuningowe oraz indywidualne niepowtarzalne stylizacje

Korzystając z naszych usług możesz byc pewien, że na parkingu nie stanie auto identyczne z Twoim, a to właśnie na Twoim aucie będą zatrzymywać się oczy zazdrosnych kierowców.

Zalety:
> indywidualizm, personalizacja
> szybki czas wykonania i niewysoka cena 
> usługa odwracalna bez wpływu na lakier samochodu

>4 godz.
>550 
12 mies
Oklejanie reklamowe

Samochód to najtańszy i najlepszy nośnik reklamy, zawsze jest tam gdzie Ty! Dobrze zaprojektowana reklama na aucie to najskuteczniejszy sposób dotarcia do klientów. Powierzając nam usługę bądź pewien, że będzie wykonana tak jak sobie życzysz. Posiadamy własne biuro projektowe, które dopasuje projekt do Twoich potrzeb i budżetu. Nasza pewność poparta jest 20 letnim doświadczeniem w branży.

Zalety:
> najlepszy nośnik reklamowy
> szybkość wykonania
> ochrona lakieru
> niewysoki koszt wykonania w porównaniu z reklamą w innych mediach
> nieograniczone możliwości projektowe

>6 godz
>5000 
12  mies
Aktywne wydechy

Aktywne układy wydechowe PANTHERA to najlepszy wybór dla niemal wszystkich aut z silnikami diesla oraz mniejszymi jednostakami benzynowymi.

Dla nowoczesnych silników aktywny układ wydechowy to jedyne skuteczne rozwiązanie w kwestii zapewnienia rasowego brzmienia.