WSPÓŁPRACA

ZWIĘKSZ SWOJE MOŻLIWOŚCI

Oferta uzupełniająca dla salonów samochodowych, z zakresu profesjonalnych usług zwiększających trwałość i atrakcyjność wizualną sprzedawanych pojazdów.
Doskonały sposób na poszerzenie zakresu działalności, o usługi pozwalajace na użytkowanie samochodu w komfortowy sposób, zwiększające zadowolenie klientów, którzy zyskują poczucie dbałości sprzedawcy o zakupione przez siebie auta.

CZYM JEST CATRED?

CATRED to zestaw profesjonalnych zabiegów samochodowych, chroniących nadwozie przed uszkodzeniami zewnętrznymi oraz podnoszących walory estetyczne pojazdu.

Oferta obejmuje ochronę lakieru, czasową zmianę kolorystyki lakieru, tuning wizualny, przyciemnianie szyb oraz kompleksowe czyszczenie, renowację i konserwację elementów wewnętrznych i zewnętrznych. Jest odpowiedzią na zwiększające się na rynku zapotrzebowanie na fachową obsługę z zakresu personalizacji i detailingu.

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ BRANŻY

KORZYŚCI WSPÓŁPRACY

Dla wszystkich dealerów, którzy zdecydują się uczestniczyć w programie CATRED PP przygotowaliśmy ciekawą ofertę, na którą składają się m.in.:

  • Bardzo atrakcyjne rabaty od cen cennikowych
  • Wzbogacenie oferty o wykonanie usług na najwyższym poziomie bezpośrednio u dealera, przez wykwalifikowanego przedstawiciela firmy CATRED PP
  • Znaczny wzrost konkurencyjności rynkowej, przyciągnięcie dodatkowych klientów, a w konsekwencji wzrost zysków osiąganych przez dealera
  • Współpraca z doświadczonym i zaufanym partnerem – liderem rynku w zakresie ochrony lakieru czasowej zmiany kolorystyki auta oraz tuningu
  • Gwarancje na produkty i usługi wykonywane przez przedstawicieli CATRED PP

CATRED PP to najlepsza odpowiedź na stale rosnące oczekiwania rynku!

A zatem nie czekaj!

Zadzwoń do nas

Gwarantujemy, że tak dobrej oferty nie da się znaleźć nigdzie indziej!

infolinia: 510 234 007

KOGO SZUKAMY?

PDF
Zainteresowani jesteśmy podjęciem współpracy z salonami samochodowymi marek Premium.

Ze względu na wzrastające oczekiwania klientów, co do jakości obsługi, proponujemy rozszerzenie oferty sprzedażowej o dodatkowe opcje, pozwalajace na:
  • identyfikację wizualną firm
  • personalizacje zakupionego pojazdu
  • czy tez zwiększenie wytrzymałości lakieru
Poszukujemy zaangażowanych Partnerów, chcących wykorzystać potencjał naszej firmy. Charakterystyką naszej branży jest kreacja i indywidualizm - coś czego poszukuje każdy wymagający Klient.

W zamian za udostępnienie produktów oferty CATRED, każdy Partner zyskuje możliwość zwiększenia zysków bez wysiłku i zbędnych kosztów.

WYRÓŻNIJ SIĘ NA RYNKU