Współpraca
ZWIĘKSZ SWOJE MOŻLIWOŚCI

Oferta uzupełniająca dla salonów samochodowych, z zakresu profesjonalnych usług zwiększających trwałość i atrakcyjność wizualną sprzedawanych pojazdów.

Doskonały sposób na poszerzenie zakresu działalności, o usługi pozwalajace na użytkowanie samochodu w komfortowy sposób, zwiększające zadowolenie klientów, którzy zyskują poczucie dbałości sprzedawcy o zakupione przez siebie auta.

Czym jest Catred

CATRED to zestaw profesjonalnych zabiegów samochodowych, chroniących nadwozie przed uszkodzeniami zewnętrznymi oraz podnoszących walory estetyczne pojazdu.

Oferta obejmuje ochronę lakieru, czasową zmianę kolorystyki lakieru, tuning wizualny, przyciemnianie szyb oraz kompleksowe czyszczenie, renowację i konserwację elementów wewnętrznych i zewnętrznych. Jest odpowiedzią na zwiększające się na rynku zapotrzebowanie na fachową obsługę z zakresu personalizacji i detailingu.

wyróżnij się na rynku
korzyści ze współpracy
RABATY

bardzo atrakcyjne żniżki od cen cennikowych

Wzbogacenie oferty

o wykonanie usług na najwyższym poziomie bezpośrednio u dealera, przez wykwalifikowanego przedstawiciela firmy CATRED PP

Wzrost konkurencyjności

przyciągnięcie dodatkowych klientów, a w konsekwencji wzrost zysków osiąganych przez dealera

Współpraca

z doświadczonym i zaufanym partnerem – liderem rynku w zakresie ochrony lakieru, czasowej zmiany kolorystyki auta oraz tuningu

Gwarancja

na produkty i usługi wykonywane przez przedstawicieli CATRED PP

CATRED PP to najlepsza odpowiedź na stale rosnące oczekiwania rynku!
Gwarantujemy, że tak dobrej oferty nie da się znaleźć nigdzie indziej!

Kogo szukamy

Zainteresowani jesteśmy podjęciem współpracy z salonami samochodowymi marek Premium.

Ze względu na wzrastające oczekiwania klientów co do jakości obsługi, proponujemy rozszerzenie oferty sprzedażowej o dodatkowe opcje pozwalajace na:
> identyfikację wizualną firm
> personalizacje zakupionego pojazdu
> zwiększenie wytrzymałości lakieru poprzez aplikacje folii ochronnych

Poszukujemy zaangażowanych Partnerów, chcących wykorzystać potencjał naszej firmy. Charakterystyką naszej branży jest kreacja i indywidualizm - coś czego poszukuje każdy wymagający Klient.

W zamian za udostępnienie produktów oferty CATRED, każdy Partner zyskuje możliwość zwiększenia zysków bez wysiłku i zbędnych kosztów.